ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22907261
Toplam Çoğul: 30654617
Milli Görüş Zavatının Çok Sevdigi Ahmed-i Nejad!

Milli Görüş Zavatının Çok Sevdigi Ahmed-i Nejad!

Tarih 06 Mayıs 2015, 16:09 Editör

Milli Görüş Zavatının Çok Sevdigi Ahmed-i Nejad'ın Ehli Sünnet Hakkındaki Beyanatları ..!

Ahmedinejad, “Sünnilerin gerçek imana sahip olmadıklarını” söyledi..

İranlı yetkili:
“Ahmedinejad’ın Sünniler aleyhine yaptığı konuşmayı yayınlatmadık !”

Konuşma kaydının yayınlanmamasını istedik çünkü İslam Cumhuriyeti ve Ahmedinejat için iyi değildi!
İran’daki birçok din adamı ve devlet yetkilisinin konuşması basında yayınlanmaz ve birçoğunun sadece birleştirici vahdetçi yüzü görünür ve dış basına da öyle lanse edilir.
Türkiye’de Amerika’ya kafa tutuyor diye sevilen ancak defalarca Barak Obama’ya mektup gönderip cevap alamayan İran’ın eski Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejat da bu yetkililerden biri.

Türkiye gibi ülkelerde vahdetten konuşan, özellikle Milli görüşün  fırsat buldukca davet ettiği   Siyonistlere karşı birlik olmaya çağıran Ahmedinejad’ın Ehl-i Sünnet hakkındaki düşüncesini gösteren bir örnek de İran’da itibar gören bir Şii ayetullah’tan geldi.

İran’ın Şii din adamlarından Eski İran Hac Kurumu Başkanı Ayetullah Reyşehri yeni kitabında İran eski cumhurbaşkanı Ahmedinejad’ın Hac ziyaretine ve o ziyarette yaptığı ilginç konuşmasına değinmiş.
Reyşehri şöyle yazıyor:
“Zihecce Ayının 10’unda Ahmedinejad İran Hac Kurumunun Mena’daki çadırına gelip konuşma yapacaktı… Konuşmasının özeti “dünyayı imam Mehdi’nin yönettiği ve kendisinin de İmam-i Zaman (Hz. Mehdi) tarafından yönetildiğine” dairdi.

Ahmedinejad ayrıca Amerika’nın Columbia Üniversitesindeki konuşmasına işaret edip o konuşmasını da Hazret-i Mehdi’nin yönettiğini belirtti ve İran’ın Nükleer Programının arkasında da [Şiaların 12. İmamı olan] Hz. Mehdi’nin olduğunu savundu!

Ahmedinejad konuşmasının devamında [Şiilerin dışında olan]“diğer Müslümanların gerçek imana sahip olmadıklarını” öne sürdü ve onların yaptığı haccın da kabul edilmediğini söyledi.
Çadırda birkaç [İran’ın Vahdetçi olduğunu göstermek için götürdüğü] Sünni âlim de bulunuyordu ve bunun iyi bir yansıması olmayacaktı. Konuşması öyleydi ki konuşma kasetinin İran’a gönderilmemesini istedim çünkü İran İslam Cumhuriyeti için hem de Ahmedinejad’ın kendisi için iyi bir şey olmayacaktı.
Ama sonralar gördüm ki Cumhurbaşkanlığının özel kalem yetkilileri o konuşmanın ilk kısmını “Dünyayı İmam-i Zaman yönetiyor” başlığıyla basına vermişler.”
Kaynak: İran’ın Alef sitesi
http://alef.ir/vdcceoqie2bqee8.ala2.html?269666

Bu haber 8984 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim