ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 22893355
Toplam Çoğul: 30639522
Mustafa İslamoğlu ve HDP-İRAN bağlantısı

Mustafa İslamoğlu ve HDP-İRAN bağlantısı

Tarih 18 Kasım 2016, 21:03 Editör Yönetici

Fazıl Duygun'un ele aldığı konuyu dikkatli okumanızı rica ediyoruz..

HDP Milletvekili Hüda Kaya, geçmişiyle, 28 Şubat zulmüne direnen bir kahraman olarak bilinir, bilinmesine de, bugün gerçek kimliğini ortaya çıkardığı karmaşa bir çok insan için şaşırtıcı ve tam bir muamma.

28 Şubat’ın gözdelerinden ve hocası Mustafa İslamoğlu, 28 Şubat’ın laik imamı Yaşar Nuri Öztürk ile bir kanka olarak, 2 yıl boyunca tv kanallarında arz-ı endam ederken, kendisi, 28 Şubatçıların tekmeleri altında eziliyordu. Ama ne olduysa, ondan sonra oldu veya Amerikan korku filmlerinde gördüğümüz gibi, morfolojisi, DNA’sındaki esasına geri döndü. JönTürk 28 Şubatçıların kankası, JönKürtlerle kolkola giriverdi ve bir anda, hızlı bir jönkürt fedaisi kesildi. Öyle ki, Allah’a, İslam’a, Peygamberimize,  Kur’ân’a küfreden, namazla alay eden dinsiz PKK’lı sürüsü için kendini fedâ edecek kadar, İslam düşmanı cephenin en önünde yeraldı. Üstelik bunu yaparken, İslamî terminolojiyi de kendine iyi bir malzeme olarak kullandı.

Aslında 28 Şubatçılar, Hüda Kaya’nın bir jönKürt olduğunu keşfedebilselerdi, eminim, onu da tıpkı hocası İslamoğlu gibi el üstünde tutar ve Anadolu müslüman ahalisine karşı, medyada “28 Şubat’ın faziletleri”ni anlatmasını rica ederlerdi. Şahsen, 28 Şubatçıların, Jönkürt Hüda Kaya’yı keşfedememiş olmaları kendileri adına büyük bir kayıptır. Tabii ki, son birkaç sene öncesine kadar. Bizim içinse, son birkaç seneden beri, koynumuzda bir yılan beslediğimiz gerçeğini acı da olsa yaşamakta olduğumuzdur.

Hüda Kaya bilindiği üzere, 28 şubat sürecinde kızlarıyla birlikte idam ile yargılandı. Bu durum hepimizi üzdü. Ciddî  bir mücadele verdi ve galip çıktı. Lâkin bunun, biz Anadolu Müslümanlarını uyutmak için kurgulanan, bir tezgâh,  bir propaganda olduğunu daha sonra anladık. Hüda Kaya 80’lerden itibaren İran’la içli dışlı biridir. Hem de hiç bilinmiyor, henüz genç bir kız iken İran adına çalışmaya başlamıştır. Daha sonra İslamoğlu ile tanışmış, oğlu Muhammed Cihad Saatçioğlu, nâm-ı diğer Muhammed Ebrari ile İslamoğlu ve Türkiye’deki İran’ın varlığı için elinden geleni yapmıştır, yapmaya devam etmektedir.

İran, pek tabii olarak tarihî rakibi  Türkiye’yi gözlemek ve Türkiye’nin her yerinde var olmak istiyor. İran’ın Türkiye’deki gayr-i resmî en önemli ajansı olan ve kuruculuğunu Mustafa İslamoğlu’nun yaptığı Akabe Vakfı’dır. Vakıf, tıpkı FETÖ gibi,bunun için bünyesindeki önemli kişileri Türkiye’nin farklı gruplarının cemaatlerinin partilerinin içine sokuyor. Çünkü, ne de olsa “takiyye”nin ustası bunlar. Fetö’yle takiyyede yarışıyorlar.  Nasıl ki, Ak Partinin, TRT’nin ve hükümete yakın kanalların içine adamlarını sokuyorlarsa, HDP’nin ve Türkiye’deki alevi topluluğunun içine de adamlarını sokuyorlar.

Aşağıdaki Fotoğraflar,  İslamoğlu ve Hüda Kaya’nın  siyasi ilişkilerini göstermektedir.

foto-1 foto-2 foto-3 foto-4 foto-5 foto-6 foto-7 foto-8 foto-9 foto-10 foto-11 foto-12 foto-13 foto-14 foto-15 foto-16 foto-17 foto-18


Alıntı: http://bolgepostasi.com/mustafa-islamoglu-ve-hdp-huda-kaya-2-bolum.html

Bu haber 9284 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim